Trendler

En iyi dublaj, altyazılı dizi ve filmleri gelişmiş filtrelerle keşfedin ve 1080p kalitesinde izleyin.
Venom: Let There Be Carnage
Venom: Zehirli Öfke 2 izle 2021
Kategori
Aksiyon
IMDB
7.4
Ülke
ingiltere
Süre
97 dakika
Yayın tarihi
2021
Bir yıl önce, gazeteci Eddie Brock bir tür "evcil hayvan" aldı - vücuduna rahatça yerleşmiş uzaylı bir ortak yaşam Venom. Minnettar olarak, taşıyıcısına doğaüstü güçler bahşeder ve eskisi gibi yaşama müdahale etmez. Adam muhabir olarak çalışmaya devam ediyor ve bir gün bir düzineden fazla insanın yaşadığı bir seri katil olan Cletus Kasadi ile röportaj yapmaya gidiyor. Suçlu ölüme mahkum edilir, ancak dava her şeyi değiştirir. Carnage'ın sahibi olmak ve kesin ölümden kaçınmak zorunda kalacak olan manyaktır, ardından özgürdür.
135 view
365 dni
365 Gün izle 2020
Kategori
Dram
IMDB
7.1
Ülke
Poland
Yayın tarihi
2020
365 Gün Polonya İzle365 Gün izle, 365 dni izle, 365 Gün full izle, 365 Gün türkçe dublaj izle, 365 Gün altyazılı izle, 365 Gün hd izle, 365 Gün 2020 izle, Massimo, Sicilya Mafya ailesinin bir üyesi ve Laura bir satış direktörü. İlişkisini kurtarmaya çalışan Sicilya gezisinde Massimo'nun onu kaçırmasını ve 365 gün ona aşık olmasını beklemiyor. imdbfilmizle.com keyifli seyirler diler.365 Gün 365 dni Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
114 view
F9
Hızlı ve Öfkeli 9 izle 2021
Kategori
Aksiyon
IMDB
7.5
Ülke
ingiltere
Süre
145 dakika
Yayın tarihi
2021
Vin Diesel’in Dom Toretto karakteri, oğlu küçük Brian ile gözlerden uzakta, sessiz bir hayat sürmektedir. Ama huzurlu çevrelerinin hemen ötesinde tehlikenin hep pusuda olduğunu biliyorlardır. Bu kez tehlike Dom’u, en sevdiklerini kurtarmak istiyorsa geçmişinin günahlarıyla yüzleşmeye zorlayacaktır. Domun ekibi, bugüne kadar karşılaştıkları en yetenekli suikastçı ve yüksek performans sürücüsü olan, Dom’un terk edilmiş erkek kardeşi Jakob’un (John Cena) liderliğindeki dünyayı yıkacak bir planı durdurmak için bir araya gelir.
101 view
Black Widow
Kara Dul
Kategori
Aksiyon
IMDB
7.7
Ülke
ingiltere
Süre
134 dakika
Yayın tarihi
2021
Natasha Romanoff. Avengers'a katılmadan önce üstlerinin emirlerini yerine getiren sıradan bir askerdi. Kıza çok şey öğretildi, ancak emri onu bir deneye göndermeye karar verdi. Ve ondan sonra, Natasha benzeri görülmemiş bir el becerisi kazandı ve gerçekten güçlendi. Sadece bu ona ülkede yaklaşmakta olan askeri darbe hakkındaki gerçeği ortaya çıkardı. Ve gözlerini kapatırdı ama bunun arkasında arkadaşları vardır. Tanıdığı ve saygı duyduğu kişiler ve bu zaten ciddi. Bu nedenle, Natasha yaklaşan felaketi durdurmak için becerilerini kullanmaya karar verir ve arkadaşlarıyla akıl yürütmeye çalışır. Ancak bunu yaparak, ancak düşmanlarını yok ederse hayatta kalabileceği gerçek bir savaşın yoluna girer. Bu filmde bundan sonra ona ne olacak? Ve kazanabilir mi? Artık Black Widow filmini online olarak yüksek kalitede izleyebilirsiniz.
64 view
Jungle Cruise
Orman Macerası izle 2021
Kategori
Aksiyon
IMDB
7.8
Ülke
ingiltere
Süre
128 dakika
Yayın tarihi
2021
Dr. Lily Houghton, onu harap teknesiyle Amazon'dan aşağı indirmek için esprili kaptan Frank Wolff'un yardımına başvurur. Birlikte, iyileştirme gücüne sahip eski bir ağacı ararlar - tıbbın geleceğini değiştirecek bir keşif.
57 view
The Guilty
Suçlu
Kategori
Dram
IMDB
6.7
Ülke
ingiltere
Süre
90 dakika
Yayın tarihi
2021
Joe Bailer zor bir yaşam döneminden geçiyor. Adam eski bir polis memuru. Derecesi düşürüldü, şimdi acil durum telefonunda normal bir operatör olarak çalışıyor. Kahraman bu olaydan memnun değil, çünkü genellikle önemli bir şey olmuyor. Kural olarak, insanlar özellikle yardıma ihtiyacı olmayanları ararlar. Ancak bir kadından bir arama geldiğinde her şey bir anda değişir. Bir çocukla konuşuyor gibiydi, adam hemen başının belada olduğunu anlar.
56 view
Recep İvedik 6
Recep İvedik 6 izle 2020
Kategori
Komedi
IMDB
5
Ülke
Türkiye
Süre
110 dakika
Yayın tarihi
2019
Recep İvedik evinde televizyon izlerken, kapıya gelen postacının teslim ettiği davetiyeyi görünce çok heyecanlanır. Konyada kuru fasulye festivaline davet edilen Recep, vakit kaybetmeden en yakın arkadaşı Nurullahı da yanına alıp yola çıkmak ister. Ancak henüz gezi başlamadan talihsizlikler başlar ve seyahat acentesinin hatası sonucu Recep ve Nurullah kendilerini Konya yerine Kenya’da bulurlar. Kenya’ya vardıktan sonra tek amaçları Türkiye’ye geri dönmek olan iki kafadar için artık heyecan dolu bir macera başlamıştır. Afrika’nın uçsuz bucaksız vahşi bozkırlarında Recep ve Nurullah, ne olduğunu anlayamadan iki düşman yerli kabilenin arasında kalırlar.
55 view
22 Aralık
Kinsgman 3: Başlangıç izle 2021
Kategori
Savaş
Ülke
ingiltere
Süre
131 dakika
Yayın tarihi
2021
20. yüzyılın ilk yıllarında geçen film, Kingsman örgütünün kuruluşuna yol açan olayları konu ediniyor. Tarihin en kötü zorbaları ve suç dehalarından oluşan bir ekip, milyonlarca insanı yok etmek için bir savaş planlamak üzere toplanırken, sadece bir kişinin onları durdurmak için zamana karşı yarışması gerekmektedir.
40 view
MILF
MILF
Kategori
Komedi
IMDB
6
Ülke
France
Süre
96 dakika
Yayın tarihi
2018
imdbfilmizle, film izle, online film izle, 1080p film izle, 720p film izle, film sitesi, imdb Çocukluktan beri arkadaş kalan Cécile, Sonia and Elise Cote d’Azur’daki evi satmak için yola koyulurlar. Önlerindeki bu birkaç gün süresinde ise kırklarında olan, ancak çoğu kızdan daha çekici olan bu kadın grubu, üç tane genç erkeğin hedefi haline gelir. Oyunu kuralına göre oynamaya hazır üç arkadaş orta yaşlılığın getirdiği çekiciliğin ne demek olduğunu çok geçmeden anlayacaklardır. Milf Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
38 view
Snake Eyes: G.I. Joe Origins
Snake Eyes: G.I. Joe Origins
Kategori
Aksiyon
IMDB
6.9
Ülke
ingiltere
Süre
121 dakika
Yayın tarihi
2021
Snake Eyes, GIJoe Özel Ekibinin bir üyesidir. Asosyal ve sert, maske takmaya alışkın ve siyah kıyafetleri tercih ediyor. Snake, eski Japon klanının Storm Shadow adlı savaşçılarından birini kesin ölümden kurtarır ve sadık arkadaşı olur. Minnettarlığın bir göstergesi olarak Snake, Arashikage savaşçılarının saflarına kabul edilir ve ninja sanatında eğitilir.
30 view